Klientu atsauksmes

 

 

Aleksandrs – māja Baložos, Ķekavas pagasts (projektēšana un būvēšana no "nulles")

Vienmēr esmu vēlējies ne tikai vienkārši eksistēt, bet gan dzīvot ar komfortu. Manā izpratnē tas vienmēr bija saistījies ar personīgu savrupmāju, vēlams piepilsētā. Mēs paši esam savas laimes kalēji – un, lūk, kādā jaukā dienā man jau piederēja zemes gabals diezgan labā vietā, gribējās uz tā arī māju uzbūvēt. Mana projekta realizēšanu "zem atslēgas" uzņēmās firma "ALS Būve", un man bija jāatzīst, ka darbs tika paveikts no sirds. Projekts tika sastādīts un apstiprināts, visas atļaujas un vajadzīgā dokumentācija tika nokārtota ātri, un arī būvdarbi nevilkās garumā. Patīkams moments – nekādas dzeršanas strādnieku vidū un pilnībā saglabāti būvmateriāli. Visā visumā, biju ļoti apmierināts.

 

Deniss – māja Mellužos, Jūrmala (projektēšana un būvēšana "no nulles")

Vienmēr vēlējos iegūt nevis vienkārši māju, bet komfortablu dzīvojamo zonu ar īpašu gaisotni un pozitīvu enerģētiku. Patiesībā tā tikai liekas, ka, ja ir nauda, tad visas problēmas atrisinās pašas no sevis. Diemžēl es jau esmu guvis nepatīkamu pieredzi sadarbībā ar būvniecības organizācijām, tāpēc mana attieksme pret kompāniju "ALS Būve" sākotnēji balstījās uz zināmu neuzticēšanos. Bet, vai zināt – viss ne tikai vienkārši "nokārtojās" – mājas būvniecība noritēja visaugstākajā līmenī. Darbu gaitā periodiski radās vienīgi nepieciešamība precizēt kādas detaļas, kas ātri tika atrisināts uz vietas. Pārsteidzoši, bet arī tā mēdz notikt! Firmas "ALS Būve" strādnieku darbu vērtēju ar "desmitnieku" un plānoju pēc viņu palīdzības vērsties arī turpmāk.

 

Māris – māja Teikā, Rīga (pilnīga rekonstrukcija)

Esmu apmierināts. Esmu pilnībā apmierināts ar paveikto darbu – to veikuši īsti profesionāļi. Darbs tika veikts tikai pēc projekta un ievērojot noteiktos termiņus. Kompāniju noteikti rekomendēšu citiem, tā ir to pelnījusi.

 

Vera – māja Pumpuros, Jūrmala (arhitektūras piemineklis, pilnīga rekonstrukcija)

Rekonstrukcija nekad nav viegls darbs, taču mans uzdevums bija divkārši sarežģīts, jo bija nepieciešams rekonstruēt arhitektūras pieminekli. Māja bija ļoti novecojusi, kas apdraudēja tās turpmāku eksistēšanu. Gribu teikt, ka "ALS Būve" darbinieki pret uzdevumu attiecās ļoti nopietni un ar maksimālu atbildību, paveicot visus darbus kārtīgi un saglabājot sākotnējo arhitektonisko vēsturisko stilu. Materiālu izvēle nebija vienkārša, un es rūpīgi izanalizēju visus variantus. Kompānija ar izpratni attiecās pret situāciju un ar lielu pacietību man palīdzēja, konsultējot strīdīgos jautājumos. Galu galā visi bija apmierināti ar rezultātu.

 

Aleksandrs – māja, Maskavas rajons (projektēšana un būvēšana "no nulles")

Es ilgi nedomāju un izvēlējos tieši šo būvniecības kompāniju. Esmu pārliecinājies, ka neesmu kļūdījies. Jā, man šeit nepiedāvāja uzbūvēt māju nedēļas laikā un ar 90% atlaidi, bet gan godīgi un norunātajos termiņos paveica savu darbu. Man patīk šāda pieeja – tā ir vīru cienīga.

 

Klubs "Dolls" – Vecrīga (būvniecība "no nulles")

Ziniet, kas ir vissarežģītākais jaunā klubā? Atšķirties no sev līdzīgiem! Mūzika, gaisma, dīdžejs, deju grīda un bārs – to visu publika ir redzējusi jau ne reizi vien, jau sen pieradusi un vēlas kaut ko jaunu. Kaut vai to pašu veco, tikai jaunā mērcē. Un mēs palīdzējām apmeklētājiem saņemt šo "mērci" ar kompānijas "ALS Būve" palīdzību. Ir uzbūvēts teicams klubs, kurš tiek ļoti labi apmeklēts. Viss ir brīnišķīgi!

 

Birojs "LatLED" – centrs, Rīga (telpu kapitālais remonts)

Izsakām lielu pateicību kompānijai "ALS Būve" par kvalitatīvo telpu remontu kompānijas "LatLED" birojā. Mēs esam pilnībā apmierināti ar sadarbību un iesakām "ALS Būve" kā drošu un uzticamu uzņēmumu.

 

Autoserviss "Red Star" – centrs, Rīga (šķērssienu un iekārtu uzstādīšana)

Uzņēmums "ALS Būve" mūsu autoservisā uzstādīja šķērssienas un speciālas iekārtas – montāža tika veikta bez problēmām, starpgadījumiem un kļūmēm. Tā kā mēs paši sniedzam augstas klases pakalpojumus un rūpējamies par savu reputāciju, mums bija patīkami sadarboties ar kompāniju, kurai arī ir šādi principi. Malači, tā turpiniet!