Par uzņēmumu

Būvniecības uzņēmums SIA «ALS Būve» dibināts 1998.gadā un savas darbības laikā ir guvis iespaidīgus panākumus. Mūsu darbības pamatvirziens ir darbs ar privātajiem klientiem – ārpilsētas māju būvniecība un rekonstrukcija, dzīvokļu kosmētiskais un kapitālais remonts, biroju būvēšana un renovācija.

Atšķirībā no vairuma būvniecības uzņēmumu, mēs ne tikai vienkārši darām savu darbu, bet veicam to ar iedvesmu un vislielāko atbildību, lai tiktu sasniegti gaidāmie rezultāti. Kādēļ gan mēs esam tik pārliecināti par saviem spēkiem un sniedzamajām iespējām?

Tas skaidrojams ar to, ka visi SIA «ALS Būve» darbu vadītāji ir ieguvuši augstāko izglītību būvniecībā un guvuši milzīgu pieredzi jebkuru apmēru un sarežģītības projektu realizācijā. Bez tam mūsu uzņēmums ir ieguvis visus būvniecības darbu veikšanai nepieciešamos sertifikātus – Jums nebūs jāmeklē apakšuzņēmēji, tādā veidā ieekonomējot savu laiku un līdzekļus!

Būvniecības uzņēmums SIA «ALS Būve» savā darbā balstās uz godīgām partnerattiecībām un labāko risinājumu meklēšanu skaistu, ērtu un mūsdienīgu objektu būvēšanai. Mēs pret savu klientu vēlmēm attiecamies ar pienācīgu uzmanību, garantējot maksimāli pozitīvus rezultātus kopīgā sadarbībā.